آموزشگاه فنی حرفه ای مدرس : کامپیوتر ،حسابداری ،عمران و معماری ،عکاسی،حقوق ،نقاشی و خوشنویسی
مجتمع آموزشی مدرس

آموزش ICDL (مهارتهای هفتگانه )

آموزش ICDL که در فنی حرفه ای بنام کاربر ICDL شناخته می شود. این دوره آموزشی شامل هفت مهارت مبانی و مفاهیم – سیستم عامل (ویندوز) – اینترنت و ایمیل و outlook – واژه پرداز ورد Word – نرم افزار صفحه گسترده اکسل Excel- پایگاه داده اکسس Access – ارائه مطالب پاورپوینت Power point است. به دلیل اینکه در این دوره هفت مهارت مختلف یاد می گیرید از این دوره بعنوان مهارتهای هفتگانه ICDL یاد می شود.

عناوین و سرفصل های ICDL

آموزش ICDL براساس استاندارد سازمان فنی حرفه ای انجام می شود. در آموزشگاه فنی حرفه ای مدرس ، علاوه بر استاندارد مطالب بصورت گسترده تر و کاربردی تر آموزش داده می شود. در هر جلسه تمرین عملی به دانشجویان ارائه می گردد تا بر مطالب تسلط بیشتری پیدا کنند . در پایان هر مهارت یک تمرین کلی با تمام جزئیات ارائه می گردد تا دانشجویان تسلط خود را بر مهارت مذکور ارزیابی نمایند.

برای آشنایی با تمام زوایا و سوالات مربوط به ICDL به صفحه دوره آموزش ICDL در همین سایت مراجعه فرمایید.

چرا آموزش ICDL الزامی است؟

مهارت های هفتگانه ICDL حداقل سواد کامپیوتری است . خیلی از کارهای معمولی و روزمره امروزه وابسته به این مهارت ها است. همه اقشار جامعه از دانش آموزان ، دانشجویان ، کارمندان ، حتی خانم های خانه دار برای امور روزمره به آن وابسته هستند. امروزه کلیه ثبت نام ها و امور مربوط به بیمه ، مالیات ، ثبت نام مدرسه تا دانشگاه ، ثبت نام آزمون ها ی مختلف ، آزمون های استخدامی و …

همه و همه وابسته به دانستن ICDL است . نمی توان برای هر یک از این امور به کافی نت مراجعه کرد.

آموزش ICDL به چه نحوی برگزار می شود؟

آموزشگاه مدرس برای همه دوستان با سلایق مختلف دوره های آموزش ICDL را برگزار می نماید.

آموزش حضوری

برای دوستانی که در اصفهان زندگی می کنند و علاقمند به شرکت حضوری در کلاس هستند کلاس ها به صورت حضوری با بهترین کیفیت برگزار می گردد. در کلاس هر دانشجو یک سیستم جداگانه خواهد داشت .

آموزش غیرحضوری

برای دوستانی که علاقمند به دوره های غیر حضوری هستند . یا شرایط مکان و یا زمان اجازه حضور در کلاس را نمی دهد دوره ها بصورت غیر حضوری به دو روش مختلف انجام می شود:

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین در روز و ساعت مشخص بصورت آنلاین برگزار می گردد. برای شرکت در کلاس نیاز به سیستم کامپیوتری یا مبایل متصل به اینترنت دارید. درس ها بصورت آنلاین با بهترین کیفیت ارائه می گردد و تمرین برای هر درس ارائه شده و رفع اشکال انجام می شود

فیلم آموزش ICDL

دوستانی که محدودیت زمانی دارند و امکان گذراندن کلاس در ساعت مشخص را ندارند و یا عجله دارند و می خواهند به سرعت آموزش ببینند می توانند از فیلم های آموزشی با بهترین کیفیت استفاده نمایند. در این روش هر قسمت آموزش در قالب یک فیلم آموزشی ارائه می گردد و سپس تمرینات مربوط به این قسمت توسط دانشجو انجام می گیرد اگر اشکالی وجود داشت از طریق پشتیبان حل شده و به همین ترتیب کلیه قسمت ها ارائه می گردد.

گواهینامه ICDL فنی حرفه ای

به هر صورت که در کلاس شرکت نمایید: حضوری یا آنلاین یا فیلم آموزشی. می توانید در آزمون آنلاین فنی حرفه ای شرکت کنید. پس از قبولی در آزمون کتبی در آزمون عملی فنی حرفه ای شرکت می کنید. پس از قبولی می توانید مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی حرفه ای دریافت نمایید. برای آشنایی بیشتر با روند آزمون فنی حرفه ای و دریافت مدرک بین المللی فنی حرفه ای سایت فنی اگزم به آدرس faniexam.ir را مشاهده نمایید.