آموزشگاه فنی حرفه ای مدرس : کامپیوتر ،حسابداری ،عمران و معماری ،عکاسی،حقوق ،نقاشی و خوشنویسی
مجتمع آموزشی مدرس

دپارتمان کامپیوتر

ویژگی های بهترین آموزشگاه کامپیوتر

رشد و پیشرفت روز افزون تکنولوژی باعث گسترش استفاده از کامپیوترگردیده است.  استفاده از نرم افزارها و فناوری های مرتبط با کامپیوتر در همه رشته ها،مشاغل و در کل زندگی روزمره بصورت چشمگیر و گسترده ای رشد داشته است. زندگی بدون استفاده از این مهارت ها، ابزارها و تکنولوژی ها تقریبا غیر ممکن شده است.  اگر زندگی روزمره را مرور نموده و نگاهی به اطراف خود بیندازیم.  خواهیم دید که از ساده ترین کارها مثل پرداخت قبوض خدماتی تا پیچیده ترین آنها نظیر نرم افزارهای تخصصی گوناگون در رسته ها و رشته های مختلف بدون استفاده از کامپیوتر غیرممکن است. نرم افزارهایی نظیر نرم افزار های مهندسی ، طراحی ، خدماتی و… همه نمونه هایی از نقش کامپیوتر در زندگی روزمره است.  نقشی که نادیده گرفتن کامپیوتر در زندگی را ناممکن ساخته است.
در این راستا آموزشگاه کامپیوتر مدرس که بعنوان یکی از بهترین آموزشگاه های کامپیوتر در اصفهان شناخته شده است. در دپارتمان کامپیوتر خود اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی کامپیوتر نموده است.   این دوره ها به لحاظ کیفیت و قیمت برگزاری از بهترین دوره های برگزار شده هستند. آموزشگاه فنی حرفه ای مدرس وابسته به سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور می باشد. بنابراین در پایان دوره های استاندارد ،کارآموزان امکان دریافت مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را خواهند داشت.
آموزش ها بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای بصورت کامل و کاملا کاربردی ارائه می گردد. مهارت جویان پس از گذراندن دوره ها ضمن احاطه کامل بر مبحث مورد نظر امکان استفاده کامل و کاربردی از آن  نرم افزار را دارند.
یادگیری دوره های آموزشی کامپیوتر به دو دسته کلی تقسیم میگردد که عبارتند از:

آموزش دوره های عمومی کامپیوتر:

دوره های عمومی کامپیوتر شامل مهارتهایی است که بطور عادی و در زندگی روزمره به آنها نیاز مبرم وجود دارد.  یادگیری این مهارتها بصورت ویژه کمک شایانی به برطرف کردن نیازهای روزمره به کامپیوتر میکند. آموزش مهارت های عمومی کامپیوتر معادل حداقل سواد برای زندگی امروزه است. دانستن این مهارت ها باعث کسب موفقیت و صرفه جویی در زمان و انرژی در همه فعالیت ها است. لیست دوره های عمومی ارائه شده در آموزشگاه مدرس عبارتند از:

دوره مهارتهای هفتگانه ICDL:

یکی از بهترین دوره های  عمومی کامپیوتر است. این دوره  کمک شایانی به شما جهت پیشبرد اهدافتان خواهد کرد. یادگیری بهترین دوره icdl  در بهترین آموزشگاه  کامپیوتر قطعا موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.  دوره مهارتهای هفتگانه ICDL  شامل:

مبانی  و مفاهیم کامپیوتر،سیستم عامل ،اینترنت و ایمیل، واژه پرداز Microsoft Word،  صفحه گسترده Microsoft Excel ، ارائه مطالب Microsoft Powerpoint ، پایگاه داده ها Microsoft Access می باشد.
دوره مهارت های هفتگانه ICDL از دوره های الزامی جهت استخدام در ادارات و سازمان ها می باشد.  گذراندن این دوره آموزشی به کلیه دانش آموزان، دانشجویان و شاغلین توصیه می گردد.

شهروند الکترونیک (e-citizen):

دوره شهروند الکترونیکی  یک دوره  است. در این دوره حداقل ها ی کامپیوتری  آموخته می شود. این دوره شامل مهارتهایی است که افراد در زندگی روزمره  به آن نیاز فراوان دارند. ضمن اینکه این دوره برای گرفتن دیپلم در برخی از رشته های کاردانش ضروری است.

کاربر رایانه :

دوره کاربر رایانه یک دوره ارزشمند و کاربردی کامپیوتر است. این دوره شامل  مباحث ارزشمند، کاربردی و پایه است.این دوره برای  کارآموزان و مهارت آموزانی در بسیاری از حرفه های  کاردانش  آموزش و پرورش ضروری است.
همچنین این گذراندن این دوره آموزشی جهت نوجوانان، بسیار مفید و کاربردی است ویادگیری آن به نوجوانان توصیه میشود.

کاربر نرم افزار اداری :

کاربر نرم افزار اداری همانگونه که از نام پیدا است شامل کلیه نرم افزارهای اداری  است. نرم افزار اداری جهت کار در سازمان ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. در استاندارد های جدید اغلب اتوماسیون اداری جایگزین آن گردیده است. در صورتی که بخواهید یک نیروی ویژه و کارآمد در محل کار خود باشید.  یادگیری این دوره را به شما پیشنهاد می نماییم.  افرادی که قصد دریافت دیپلم رسمی آموزش وپرورش در رشته کامپیوتر و برخی رشته های کاردانش دیگر  را دارند. کاربر نرم افزار اداری  و در استاندارد های جدید اتوماسیون اداری یکی از دوره های آموزشی مورد نیاز برای دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش است.

نرم افزارهای ارائه شده در دوره کاربر نرم افزار اداری عبارتند از:

Microsoft word ، Microsoft Excel ، Microsoft Access  ، Microsoft Power point ، Microsoft  Share point ، One Note ، Microsoft  Visio ونیز مجموعه متن باز Open Office می باشد.

بهترین آموزشگاه کامپیوتر اصفهان
بهترین آموزشگاه اصفهان

دوره های تخصصی کامپیوتر

در بهترین آموزشگاه کامپیوتر فنی حرفه ای ، مهارتهای تخصصی با بهترین کیفیت جهت استفاده در بازار کار ارائه می گردد. در ا دامه برخی از پرکابردترین دوره های تخصصی که در آموزشگاه مدرس برگزار می گردد معرفی می گردند.

آموزش دوره های کاربردی برنامه نویسی

یکی از بهترین و پراستفاده ترین دوره های آموزشی جهت اشتغال در بازار کار است. فارغ التحصیلان کامپیوتر جهت اشتغال در این زمینه بایستی که حداقل یک یا دو زبان برنامه نویسی را بصورت کاربردی یاد بگیرند. امروزه فارغ التحصیلان در سایر رشته های آموزشی نیز رغبت فراوان به یادگیری زبانهای برنامه نویسی دارند.

آموزش برنامه نویسی در ۳ بخش برنامه های کاربردی ویندوز ، اپلیکشن های کاربردی مبایل و برنامه نویسی وب انجام می شود.

دوره های طراحی و برنامه نویسی وب

دوره های وب نیز از کاربردی ترین دوره های آموزشی جهت اشتغال و استخدام است. این دوره ها در دو بخش اجرا می گردد. طراحی سایت بدون کد نویسی که برای طراحی سایت بصورت سریع استفاده می شود. و دوره طراحی و برنامه نویسی وب که بصورت اصولی ایجاد وب سایت در دو بخش فرانت اند Front end و Back end را آموزش می دهد.

به علاقمندان به برنامه نویسی توصیه می شود که آموزش و یادگیری مهارتهای برنامه نویسی را از حوزه وب شروع نمایند. یادگیری برنامه نویسی از این طریق به مراتب ساده تر خواهد بود.

دوره های گرافیک و انیمیشن

یکی از حوزه های پرطرفدار در بخش کامپیوتر دوره های گرافیکی و انیمیشن است. امروزه کلیه حوزه هایی که با طراحی محصولات سر و کار دارند و همچنین افرادی که در زمینه تبلیغات و عکاسی و کلا هنر و صنایع دستی فعالیت می کنند الزاما با یستی بر نرم افزارهای گرافیکی و انیمیشن تسلط کامل داشته باشند.

دوره نرم افزارهای مهندسی

نرم افزارهای تخصصی مهندسی جزء جدایی ناپذیر برای مهندسان است. مهندسان بایستی جهت ارتقاء و انجام کارهای تخصصی خود به این نرم افزارها مسلط باشند. آموزشگاه مدرس بعنوان بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای سعی در برگزاری این دوره ها با بهترین کیفیت دارد. اساتید این دوره ها در زمینه کاری خود بهترینها هستند.

دوره هایی که هم اینک درآموزشگاه فنی حرفه ای مدرس برگزار می گردد عبارتند از:

دوره های تخصصی مهندسی عمران ، مهندسی معماری ، مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک. این دوره ها با بهترین کیفیت در آموزشگاه مدرس اجرا می گردد.

مدرک بین المللی کامپیوتر

برای تمامی دوره های کامپیوتر مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور صادر می گردد. برای آشنایی با نحوه دریافت مدرک بین المللی فنی حرفه ای اینجا کلیک کنید.